Sitemizi ziyaret eden kullanıcılar aşağıda belirtilen site kurallarını kabul etmiş sayılırlar. Site kurallarını kabul etmeyen kullanıcıların siteyi kullanmamaları gerekir.

Bu bölümde belirtilen kullanım koşulları siteyi kullananlar üzerinde yasal olarak bağlayıcı özellik taşımaktadır. aktifeğitim.com, site üzerinde yer alan veya alacak olan her türlü bilgiyi ve kullanım koşullarını, kullanıcılara önceden bildirmeden dilediği zaman değiştirme hakkına sahiptir. nisagami.com bu koşulların ihlal edilmesi durumunda herhangi bir uyarı ya da bilgi vermeye gerek kalmadan kullanımınızı kısıtlama ya da son verme hakkına sahiptir. Bu durumda kullanıcı her ne ad altında olursa olsun Akey Aktifeğitim Ltd.Şti.’den herhangi bir talepte bulunamayacaktır.

nisagami.com site üzerindeki hizmetlerin devamlılığını garanti etmeyip, verilen hizmetler üzerinde değişiklik yapma, eksiltme azaltma, yenileme veya iptal etme hakkını saklı tutar ve herhangi bir neden göstermeksizin içerik ve uygulama değişikliği yapabilir.

nisagami.com üyeleri, verecekleri tüm bilgilerin doğru olduğunu ve hatalı ya da eksik bilgiden kendisinin sorumlu olacağını peşinen kabul eder.

Site güvenliğini ihlal etmek veya ihlal etmeye teşebbüs etmek yasaktır. Bu tarz ihlallerde kamu davası açılabilir, cezai işlem uygulanabilir veya hukuki taleplerde bulunulabilir.

Bilgi güncellemesi üyeler tarafından kendilerine temin edilen kullanıcı adı ve şifre kullanılarak yapılır. Site üzerinde verilmiş olan her türlü bilginin (kayıtlı kullanıcı veya ziyaret edenin kimliği, adresi, elektronik posta adresi, telefonu, faaliyet alanı, anketlerde ve araştırmalarda verilen cevaplar, site ve içerik ile ilgili görüşler, öneriler, vb.) kullanım hakkı nisagami.com’a aittir. nisagami.com bu bilgileri, çeşitli araştırmalarda ve değerlendirmelerde kullanabilir. Bu bilgiler nisagami.com çözüm ortaklarına yukarıdaki amaçlar doğrultusunda aktarılabilir.

nisagami.com içeriğini oluşturmak üzere çözüm ortaklarından ve diğer kanallardan temin edilen bilgiler (kişisel bilgiler haricinde) gizli bilgi olarak değerlendirilmeyecektir. nisagami.com yetkilileri bu içerikleri her şekilde kullanma hakkına sahip olacaktır.

Bu sitedeki her türlü ses, görüntü, yazı içeren bilgi ve belge, ticari marka ve her tür fikri mülkiyet, Akey Aktif Eğitim veya bağlı şirketlerine aittir, yalnızca sahipleri tarafından ve sahiplerinin izni ile kullanılmaktadır ve telif hakları kapsamındadır. İzinsiz değişiklik yapmak, kopyalamak, kiralamak, ödünç vermek, iletmek ve yayınlamak yasaktır. Bu siteden alınan her türlü ses, görüntü, yazı içeren hiçbir bilgi ve belge satılamaz veya herhangi bir kâr amacıyla dağıtılamaz.

Akey Aktif Eğitim sitesindeki bağlantılar sizi Akey Aktif Eğitim ağının dışına götürebilir. Akey Aktif Eğitim , bu sitelerin içeriği, doğruluğu veya işleviyle ilgili olarak, hiç bir sorumluluk üstlenmez. Bu bağlantılar iyi niyet çerçevesinde sunulmaktadır. Akey Aktif Eğitim, bağlantısını verdiğimiz sitelerde daha sonra olabilecek herhangi bir değişiklikten sorumlu değildir. Akey Aktif Eğitim ve bağlı şirketler veya bu sitenin oluşturulması, üretilmesi veya iletilmesinde yer alan diğer herhangi bir üçüncü taraf bu siteye erişim veya sitenin kullanımından doğabilecek herhangi bir doğrudan, dolaylı, arızi, tali veya cezai zarar, ziyan veya hasardan ötürü sorumlu tutulamaz.

İnternet aracılığıyla Akey Aktifeğitim'e ilettiğiniz her tür bilginin (her tür yorum, öneri, fikir, grafik, vb dahil), size veya başka herhangi bir kişiye herhangi bir ödeme yapılmaksızın, sınırsız kullanım hakkı yalnızca Akey Aktifeğitim'in mülkiyetine geçecektir. Ayrıca, bu tür bilgiler tarafımızca gizli tutulmak zorunda değildir.

18 yaşından küçüklerin, Akey Aktifeğitim Web Sitesine, velileri veya vasilerinden izin almaksızın bilgi sunmalarından Akey Aktifeğitim sorumlu tutulamaz.

www.nisagami.com web sitesinde satışa sunulan yayın ve dökümanların 5846 Fikir ve Sanat eserleri kanunu ilgili maddelerince kopyalanması, her hangi bir şekilde farklı ortamlara aktarılması, kopyalanması, kısmen veya tamamen alıntı yapılması, dağıtılması, başka yayınlar ve eğitimler için kaynak gösterilerek dahi alıntı yapılması, elektronik ortamlara aktarılması veya bir paket kapsamına dahil edilmesi suç teşkil eder.

Şirket Akademisi ve Şirket Üniversiteleri Kaynakları

Web sitemizde yer alan kaynak ve dökümanlar profesyonel eğitimciler, insan kaynakları yöneticileri ve danışmanlar için hazırlanmıştır. Eğitim Oyunları El Kitabı ve Profesyonel Eğitim Setleri daha önce eğitimcinin eğitimi programına katılmış olan eğitimcilerin rahatça anlayabileceği ve kullanabileceği şekilde düzenlenmiştir. Daha önce hiç eğitim vermediniz ise setleri kullanmadan ve satın almadan önce aktifeğitim eğitimcinin eğitimine katılmanızı tavsiye ederiz. Web sitemizde yer alan kaynak ve dökümanlar yetişkin eğitimlerine yöneliktir. Örgün eğitimler için verimli olmayabilir.

Yayın Siparişi İptali ve İade Koşulları

Satın alınan yayınların geri iadesi veya ödeme yapıldıktan sonra siparişin iptal edilmesi 5846 Fikir ve Sanat eserleri kanunu ilgili maddeleri gereğince mümkün değildir. Satın alınan yayınlar için para iadesi yapılmaz ve ürünler geri alınmaz.

Satılan üründe üretim sürecinden kaynaklanan bir hata varsa ya da nakliye sırasında ürün zarar görmüşse, alıcının bu durumu tespit etmesi ve paketi teslim almaması durumunda ürün değiştirilir.

Verilen siparişler 3 iş günü içerisinde kargo ile adresinize gönderilir. Siparişe ait irsaliye ve fatura kargo ile teslimat sırasında ürünlerle birlikte teslim edilmektedir.

Eğitim Başvuruları

Ödeme Bilgisi: Eğitim bedelini Garanti Bankası Çetinemeç Şubesi (Şube Kodu:461) 629 94 02 No'lu Akey Aktifeğitim Ltd.Şti. hesabına yatırarak, dekontu Eğitim Bölümü dikkatine veya info@aktifegitim.com e-mail adresine iletiniz.

Eğitim öncesi yapılmayan ödemelerde eğitim kaydınız geçersiz sayılır.

Kayıt İşlemi: Web sitemiz üzerinde yer alan form ile kayıt yaptırabilirsiniz. Kaydınızın işleme alındığına dair geri bilgi tarafınıza mail olarak mesai saatleri içerisinde iletilecektir. (Herhangi bir durumda onay maili tarafınıza ulaşmadığı takdirde bize aşağıdaki numaralardan ulaşınız. Aksi takdirde rezervasyonunuz işleme alınmamış demektir.)

İptal ve Değişiklik: Herhangi bir nedenle katılamama durumunda, önceden bilgi verilmesi koşuluyla ödenen ücret, bir başka programda kullanılmak üzere açık hale dönüştürülebilir. Aksi durumda seminer bedeli fatura edilir. Seminer gününden önce bildirilen katılımcı değişikliği kabul edilmektedir. Aktifeğitim'in toplantı yerini değiştirme, erteleme ve iptal etme hakkı saklıdır.

Web sitemizden yayın satın alan kurum ve kişiler kullanım koşulları ve gizlilik ilkelerimizi kabul etmişler sayılır.

Tüm Sorularınız İçin

E-posta adresimiz : info@aktifegitim.com

Internet adresimiz : http://www.aktifegitim.com

Yazışma adresimiz : Sertower İş Merkezi Yeşilova Mahallesi 4023 Sokak No 1 / 15 - Etimesgut • Ankara

Telefon : +90 312-284 48 65